geri

MENÜ

Biz Kimiz

 

1918 yılında inşaat sektörüne hizmet vermek amacı ile Hacı Mehmet Çenberci önderliğinde kurulan firmamız, Bandırma'nın en eski ve köklü firmaları arasında yer almaktadır.

 

1978 yılında Çemtaş Çemberciler Yapı Malzemeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. adını alarak bir aile şirketine dönüşmüş olup, metal sektöründe faaliyetini sürdürmüştür.

 

İlerleyen yıllarda ürün gamını genişleterek portföyüne konut, metal, izolasyon, ısı ve kaplama malzemelerini de ekleyerek, bölgedeki tüm ilçeler ve beldeler dahil olmak üzere bütün Güney Marmara bölgesine hizmet vermeye başlamıştır.

 

1990’ların başından beri Atatürk Caddesi No:143’te mağazacılık olarak faaliyet gösteren firmamız 2001 yılı başlarında 600 Evler Mahallesi 1351 Sokak No:13 Bandırma adresinde şube açarak, ürün çeşit yelpazesini genişletmiş, boru, profil, sac, hadde, alçı, kireç, çimento, mebran, çatı kaplama satışlarına başlamıştır.


Günümüzde Bursa, Balıkesir, Çanakkale il ve ilçelerinde, Güney Marmara’nın güvenilir firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 


Ürün başarıyla sepetinize eklendi.